poniedziałek, 30 grudnia 2013

Adieu 2013!!Moi Drodzy Ukochani

Zastanawiam się czy ktoś to w ogóle czyta, a może słowa moje kieruję do "wyimaginowanych czytelników" :D Tak czy owak kończy się rok 2013 i zaczyna się kolejny beznadziejny rok w którym naobiecujecie sobie za dużo, na wyobrażacie sobie za dużo i w ogóle.. eh skończmy ten temat, bo zaczną się wredne żarty z mojej strony :D
Jak wiadomo nie od dziś rok trzeba skończyć z przytupem, ponieważ tak na dobrą sprawę nigdy nie wiadomo czy dożyjemy końca kolejnego.
Z racji mojego dyskotekowego klimatu uraczę Was czymś w ten deseń :D

Kwas który proponuję to mieszanka czegoś co budzi moje największe przerażenie, a z drugiej strony podziw.. Te kolory, muzyka i klimat.. poczułam się jak po extasy na jakiejś gejowskiej przytupaji.
Sam główny bohater mnie najzwyczajniej w świecie obrzydza, ale teraz przyznać, iż ma rozmach.
Świat w moich oczach nagle stał się lepszy. Mógłby nawet spaść w tym momencie meteor na ziemię, wody w oceanach się przelewać, a ja miałabym w głowie tylko jego...Jeżeli jesteśmy już w klimatach tanecznych to nie mogę zapomnieć o historii mojej pewnej bezsennej nocy. Otóż mam problemy ze snem i objawiają się one mniej, lub bardziej intensywnie. Zamiast próbować się wyciszyć, liczyć barany, lub robić pompki mam tendencje do wchodzenia w internet i przeglądaniu równych jego zakątków mniej, lub bardziej ciekawych. Moim oczom pojawił się ON. Zapewne zastanawiasz się co wpisałam, lub co kliknęłam otóż nie mam pojęcia :)
Dla jasności NIE, NIE SZUKAM PORNOSÓW.


Sylwester już za pasem, a Ty nadal nie masz "Swoich Kocich Ruchów"?
Bez obaw te dziewczyny nauczą Cię wszystkiego co każda szanująca się dupeczka powinna znać :D
Ps. Pozdrowienia dla kamerzysty..Jest to reklama telewizyjna, która aktualnie z tego co się orientuję nadal jest puszczana. Większość ją zna, lecz trzeba przyznać, że jest świetna, ponieważ mów o tak banalnym i oklepanym temacie w niebanalny oraz nieoklepany sposób. Wiadomo raz na jakiś czas z człowieka musi wyjść wieśniak, ale wolę aby wyszła przy reklamie ,,Metafenu" niż śpiewając ,,Ona tańczy dla mnie" pod prysznicem... ups czy ja to rzeczywiście powiedziałam..Także tego :)
Arrivederci Roma


1 komentarz: